30 січня, учні 4-Б, 6-7-х класів знайомилися із цікавими фактами з життя та творчим доробком улюбленого дитячого письменника Всеволода Нестайка, ділилися враженнями від прочитаних книг. Діти із задоволенням переглянули уривок з кінофільму «Тореадори з Васюківки», відповідали на запитання бліц-вікторини і розгадували кросворди. |
- Головна сторінка
- Знайомтеся: шкільна бібліотека
- Учням на допомогу
- Бібліотека - учителям
- Електронні підручники та посібники
- Нові надходження
- Електронні бібліотеки
- Бібліотека аудіокниг
- Медіатека
- Для вас, батьки
- Місячник шкільної бібліотеки
- Календар знаменних і пам'ятних дат
- Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека - 2017"
субота, 1 лютого 2020 р.
90 років від дня народження Всеволода Нестайка
День Соборності
В цей день у класах пройшли виховні години на тему: «Що значить Соборність для кожного з нас?». З учнями 10 класу вчителем історії Полупан О.Ф. та бібліотекарем Андрукевич Н.В. проведено історичний квест «Тільки в єдності наша сила». Для школярів 1-11 класів була організована арт-майстерня «Символи України», конкурсна програма караоке «Україна – це ми!», перегляд документальних фільмів «Відзначення дня Соборності». У шкільній бібліотеці діяла тематична виставка «Соборна Україна», у фойє школи виставка дитячих малюнків «Україна-наша держава», інформаційний бюлетень «22 січня – День Соборності України».
|
Її величність - книга
04, 11, 18 грудня 2019 року в стінах шкільної бібліотеки розгорнулося святкове дійство для учнів 1-3-х класів на яке завітали Королева книг, Бібліотечна Фея, Книжка, Знайко, Незнайко, Котигорошко, Червона Шапочка, Злий Чарівник, Мудра Сова, Попелюшка (учні 5-Б класу), з якими всі присутні помандрували у чудовий світ найулюбленіших книжок. Бібліотекар Андрукевич Н.В. розповідала присутнім про значення книги в житті людини. Добрий настрій панували на святі. Діти отримали часточку добра, тепла, знання і звичайно солодкі подарунки.
Традицїї, обряди, звичаї...
Серед усіх народно-релігійних свят та обрядів, що прийшли до нас із сивої давнини, особливою популярністю серед дітей та молоді користується свято Андрія або Калити. 12 грудня 2019 року ми завітали на андріївські вечорниці у міську бібліотеку № 2. Варто наголосити, що саме у цій бібліотеці вже стало доброю традицією проводити це свято. Цього разу на гостину завітали учні 8 класу разом з класним керівником Драчук Л.В. та бібліотекарем Андрукевич Н.В. Бібліотекарі змогли створити справжню атмосферу свята, передати дітям частинку духовного скарбу українського народу, продовжити через них давні традиції та гарні обряди. Усі із задоволенням брали участь у всіх іграх, ворожіннях, співали обрядових пісень та кусали калиту.
«16 днів проти насилля»
Акція «16 днів проти насилля» проходить в школі з 25 листопада. В межах проведення акції, учні 9-Б класу із бібліотекарем Андрукевич Н.В., відвідали міську бібліотеку №2, де відбулася зустріч-діалог із старшим інспектором ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції Семенюк Ольгою Іванівною. Учні отримали корисну інформацію, обговорили проблеми насильства, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статті, є порушенням прав людини.
«Схилімо голови в скорботі»
1933-й рік… найчорніший час в історіїУкраїни. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу. 22 листопада в школі відбувся захід – реквієм «Схилімо голови в скорботі», який підготували учні 5, 8 класів. Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни в Україні, небачений голод забрав у могилу мільйони людей. Учасники заходу зачитали розповіді свідків того страшного голодного лихоліття. Тривожною була хвилина мовчання. Звертаючись до учнів школи, педагог-організатор Артерчук О.В. закликала усіх зберегти пам’ять про ці події і запалити свічку пам’яті 23 листопада о 16.00 год. Бібліотекар підготувала книжкову виставку «Голодомор – трагедія українського народу» - на якій представлені книги, документи та матеріали, які розкривають перебіг, причини та наслідки трагедії Голодомору для українського народу.
|
День Гідності та Свободи
21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. Революція гідності та свободи стала однією з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України, але назавжди змінила країну та українців. Класними керівниками учнів 5-9 класів проведено виховні години, години спілкування на теми: “Єдина, незалежна держава”; Учителем історії Полупан О.Ф. для учнів 9-11-х класів проведено кінолекторії з переглядом документальних фільмів: ”Революція Гідності – Майдан”, «Характери гідності – Микола Дзявульський». У бібліотеці оформлено книжкову виставку: «21 листопада - День Гідності та Свободи». На виставці представлено фотоальбоми, літописи очевидців подій, книги, вірші, присвячені доленосним подіям. Члени учнівського самоврядування підготували інсталяцію в фойє школи «Я пам’ятаю… Я не забуду!».
Міжнародний день терпимості (толерантності)
Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
15.11.2019 року, у межах відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов учні 6 класу відвідали захід у міській бібліотеці для дітей і дорослих №2. У сприятливій та веселій атмосфері діти створили «Дерево толерантності», на листочках писали слова, котрі, на їх думку, чинять добро, переглянули мультфільми про толерантність. Проведений захід дав можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.
Підписатися на:
Дописи (Atom)