четвер, 7 листопада 2019 р.

Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня

      З метою сприяння задоволення й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу з 1 по 31 жовтня 2019 року в школі проходив VІ Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». В рамках місячника бібліотекар і учителі організували та провели різноманітні заходи. До Вашої уваги представлено звіт-відеопрезентацію



неділя, 27 жовтня 2019 р.

Ці книги знають все на світі!
           

          Люди не можуть знати все, але повинні вміти знайти відповідь на будь-яке запитання. Для цього і створюють книги, які «знають усе» – енциклопедії, словники, довідники.  16.09. до шкільної бібліотеки завітали учитель географії Сікорська С.В. з учнями 8-го класу щоб познайомитись з довідковою літературою з географії. Бібліотекарем Андрукевич Н.В. організовано огляд-презентація книжкової виставки «Три причини прочитати ці книги: корисно, цік@во, потрібно». Урок допоміг дітям проникнути у світ нового і цікавого, викликав інтерес до читання довідкової літератури.

250 років від дня народження Івана Петровича Котляревського
9 вересня відзначаємо 250-річчя від дня народження українського письменника, поета, драматурга та засновника нової української літератури — Івана Петровича Котляревського. В історію вітчизняної літератури І. П. Котляревський увійшов як автор поеми "Енеїда", п'єс "Наталка Полтавка", "Москаль-чарівник". Т. Г. Шевченко, оцінюючи велич громадянського і літературного подвигу Івана Котляревського в історії світового письменства, писав:
Будеш, батьку, панувати, 
Поки живуть люди,
Поки сонце з неба сяє, 
Тебе не забудуть!
І ці натхненні слова великого Кобзаря стали дійсно пророчими. Минають роки, століття, а художні творіння Івана Котляревського залишаються безсмертними і нев'янучими. Творчість Котляревського й сьогодні чарує людей, щедро несучи їм радість і красу, дає нам естетичну насолоду. З нагоди ювілею вчитель української мови і літератури Братащук Г.П. та бібліотекар Андрукевич Н.В. провели для учнів 6, 7-Б, 9-А класів літературну годину «Батько нової української літератури».
 



Всеукраїнський Місячник шкільних бібліотек - 2019


З 1 до 31 жовтня в усіх куточках України пройде Місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». В рамках Всеукраїнського місячника у Шепетівській ЗОШ №8 планується проведення заходів, які сприятимуть задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширенню кола їх пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню бібліотеки, створенню її іміджу: бесіди, читацькі марафони, благодійні акції, фотокрос, екскурсії у бібліотеки міста, бібліоперформанс, конкурс малюнків, підготовка рекламно-іміджевої продукції, конкурс поезії, буккросинг, зустрічі з видатними діячами.

Знайомство з шільною бібліотекою
09 вересня до бібліотеки завітали учні 1-х класів, разом зі своїми учителями Вініговською С.М., Гайтан Т.А.. Бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у читальній залі. На згадку про екскурсію діти отримали розмальовки.

     
   

 

        

Книга відкривається - мандрівка починається...
 За гарною традицією щовесни у шкільній бібліотеці проводиться Тиждень дитячого читання. На свято Книги та читання до бібліотеки разом зі своїм учителями Дисик Марією Олександрівною, Загоруйко Наталією Анатолієвною завітали учні 1-А,Б класів. Діти дізналися: про правила користування бібліотекою; на яких полицях розміщені книги та дитячі журнали для найменших читачів. Разом з учнями 6-А класу повторили правила поводження з книгою. Діти з цікавістю розповідали про ті книжечки, які вже встигли прочитати самі. У шкільній бібліотеці для маленьких читачів обладнаний куточок: «Читаємо, малюємо, граємо». Вибравши собі книжечку, першокласники пообіцяли: поважати книгу, не рвати, не бруднити, не малювати в ній та вчасно повертати до бібліотеки.


 











Вітаємо нових читачів шкільної бібліотеки - учнів Нової української школи.